Oznam pre osoby vstupujúce do objektu školy

 

Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom ochorenia COVID-19 (neprimeraná únava, bolesť hlavy a tela, zvýšená telesná teplota, kožná vyrážka, nádcha, bolesť hrdla, strata čuchu a chuti, kašeľ, sťažené dýchanie, známky ochorenia tráviaceho traktu, bolesť brucha, vracanie, hnačka), ako aj inej infekčnej choroby nesmie vstúpiť do priestorov školy. Pri výskyte týchto príznakov je potrebné telefonicky kontaktovať lekára.

 

Po každom prerušení dochádzky do školy v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú) rodič predkladá „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťaťa.

 

Ďakujeme Vám za dodržiavanie nariadených opatrení.

clanok-korona-kópia-2
AED-stránka-1a

NÁŠ ŠTANDARD

NAJLEPŠIA STAROSTLIVOSŤ O VAŠE DIEŤA

PROFESIONÁLNY TÍM

Zamestnávame profesionálnych učiteľov s praxou, prinášame individuálny prístup a vyrovnaný dialóg. Uprednostňujeme invenčný postoj k výchove detí, ale nezabúdame na tradície a dotyk s reálnym svetom.

PERFEKTNÁ POLOHA

Nachádzame sa v dotyku s najväčším
sídliskom v meste s výborným
dopravným napojením na naše vlastné parkovisko, napriek tomu sme ponorení v nedotknutej prírode s úžasnými výhľadmi do krajiny.

KVALITA PROSTREDIA

Vyučujeme v priestoroch s najvyšším
štandardom úpravy vnútorného prostredia. Prirodzenú mikroklímu zabezpečuje rekuperačné vetranie a podlahové vykurovanie ako aj povrchy pohlcujúce pachy a hluk.

VÝBORNÁ STRAVA

Deťom je podávaná pestrá a vyvážená strava pripravovaná v našej vlastnej kuchyni pracujúcej s výberovými potravinami.
Strava obsahuje veľa čerstvého ovocia, zeleniny, čerstvých šalátov so semienkami, celozrnné cestoviny, pochúťky z tvarohu a čerstvého ovocia.Žiadne sladkosti ani sladené nápoje.

VEĽA ŠPORTU

Rozvíjame športové nadanie detí vo vlastných zariadeniach materskej školy. Plávame v slanovodnom bazéne, cvičíme vo vlastnej telocvični, počas letných mesiacov cvičíme vo vonkajších krytých herniach na čerstvom vzduchu.

CUDZIE JAZYKY

Pravidelne hravou formou rozširujeme slovnú zásobu detí výukou za pomoci špecializovaného lektora v anglickom a ruskom jazyku. V prípade záujmu vieme poskytnúť aj výuku iných požadovaných cudzích jazykov.

AKTIVITY VONKU

Štýlové detské ihrisko s množstvom atrakcií, mäkkou dopadovou plochou, pieskoviskom a veľkou hojdačkou je vybudované podľa prísnych európskych štandardov. K dispozícii je vlastná záhradka pre pestovanie byliniek.

KAŽDÝ DEŇ JE INÝ

Pripravujeme množstvo pravidelných aktivít striedajúcich sa v rámci týždňa, podporujúc všestranný rozvoj detí. Organizujeme sezónne atraktívne výlety a kurzy mimo školy, ako aj spoločné tematické akcie v škole za účasti rodičov.

PRACUJEME NA SEBE

Snažíme sa udržiavať vysoký štandard výukového procesu, prístupu k ďeťom, ako aj samotných vnútorných priestorov materskej školy. Absolvujeme školenia a kurzy, aby sme mohli ponúknuť viac vo výuke a neustále prekvapovať Vaše deti.

JARNÉ REMESELNÉ DIELNIČKY

SMŠ Guliver

NÁŠ KALENDÁR

NEPREMEŠKAJTE PRIPRAVOVANÉ AKCIE!

26
Apr

LESNÍCKY DEŇ

Botanická záhrada
Streda
26.04.2023

Stredná odborná lesnícka škola v Banskej Štiavnici pri príležitosti Dňa zeme pripravila v Botanickej záhrade mnoho aktivít zameraných na rozvoj prírodovedného myslenia. Spoznáme lesné dreviny a rastliny, lesné zvieratá, či lesných škodcov, spoločne sa zahráme hry lesnej pedagogiky, porozprávame sa ako sa správať v lese a mnoho iného.

25
Apr

NÁVŠTEVA MÚZEA

Svätý Anton
Utorok
25.04.2023

Spolu s Guliverom sa Drobčekovia a Mrňúskovia vyberú spoznávať múzeum vo Svätom Antone. Čaká ich tam plno zaujímavostí a aktivít o poľovníctve a zvieratkách žijúcich v lese.

20
Apr

DEŇ ZEME

SMŠ GULIVER
Štvrtok
20.04.2023

Planéta ZEM potrebuje našu pomoc.... Aktivitami zameranými na ochranu našej planéty a poznanie jej tajov, si vo štvrtok 22. apríla pripomíname svetový deň Zeme, kedy priložíme i my malí Guliveráci ruku k jej ochrane. Tešíme sa na dopoludnie plné bádania.

13
Apr

PLANETÁRIUM M. HELLA

Žiar nad Hronom
Štvrtok
13.04.2023

Aj tento rok navštívime Krajskú hvezdáreň a planetárium Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom, kde objavia skryté tajomstvá tajuplného vesmíru. Čo sa odohráva na ceste vesmírom? Ako to vo vesmíre všetko vlastne funguje? ... Tešíme sa, na všetko nové, čo sa dozvieme.

6
Apr

VESELÁ VEĽKÁ NOC

SMŠ Guliver
Štvrtok - Pondelok
06.04.2023

Prerušenie prevádzka! Šibi, ryby, mastné ryby, kus koláča od korbáča Ešte k tomu groš, aby bolo dosť. Guliveráci Vám prajú pekné Veľkonočné sviatky.

4
Apr

JARNÉ REMESELNÉ DIELNIČKY

SMŠ Guliver
Utorok
04.04.2023

Za pomoci našich pani učiteliek si spolu s Guliverom vyrobíme svojho svoje vlastné maľované tašky, budeme maľovať vajíčka, pliesť korbáče či šiť veľkonočné sliepočky. Rozhýbeme šikovné ručičky a raz dva budú krásne drevené výrobky hotové. Kto sa teší s nami...?

27
Mar

KORČULIARSKY VÝCVIK

Ice Arena Zvolen
Utorok - Piatok
27.03.2023

Spolu s Guliverom sa vyberiem na korčuliarsky výcvik. Veľkáči si počas štyroch dní upevnia správnu techniku korčuľovania, ktorú si osvojili v decembri.

23
Mar

Deň s rozprávkou

SMŠ Guliver
Štvrtok
23.03.2023

Čo? Príde k nám veľryba Gréta? Spolu s veľrybou Grétou sa vyberieme do rozprávkovej ríše podmorského sveta. Gréta si dokonca pre nás pripravila veľa aktivít. Čaká nás deň plný záhad, prekvapí a čo je najdôležitejšie, poriadne sa zabavíme.

NAŠI UČITELIA

ZOZNÁMTE SA S NAMI!

UČITELIA

LEKTORI

AKTIVITY

KALENDÁR

NAŠA GULIGALÉRIA

POZRITE SA, ČO SME ROBILI A KDE SME BOLI!

Deň s rozprávkou

Prezrieť galériu

Kniha rozprávok

Prezrieť galériu

Ako vznikne kniha?

Prezrieť galériu

Vynášame Morenu

Prezrieť galériu

S Guliverom po stopách náučného chodníka

Prezrieť galériu

Cvičíme, plávame, saunujeme

Prezrieť galériu

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk