NAŠI UČITELIA

STABILNÝ UČITEĽSKÝ ZBOR

CELODENNÁ VÝUKA

PaedDr. ANEŽKA SLANČÍKOVÁ

S pani riaditeľkou deti a predškoláci spoznávajú hravou formou vlastnosti a princípy veľkého sveta okolo nás. Kreativitu si spolu rozvíjajú v keramickej dielni a pri maľovaní.

MGR. INGRIDA WEISOVÁ

BC. EVA KLUČÁROVÁ

ING. LENKA HRMOVÁ

Drobčekovia s pani učiteľkou Lenkou vymýšľajú zaujímavé nové hry, kúzla aj pokusy. Každé popoludnie spolu spoznávajú fungovanie sveta okolo nás, ale aj usilovne cvičia.

BC. LUCIA KERNÁČOVÁ

Starostlivosťo Mrňúskov každý deň s úsmevom zvláda aj Lucka. Deti sa s ňou radi hrajú, čítajú si aj skladajú.

MGR. LINDA PITTNEROVÁ

Insert the desciption of the team member

VERONIKA ŠIŠOVSKÁ

MGR. MARGARÉTA LENDVORSKÁ

Pani učiteľka Gréta každé ráno víta všetkých Drobčekov. Otvára im dvere do sveta poznania, hier a rozprávok.

DÁŠA RUDINSKÁ

O najmenších Mrňúskov sa s láskou a trpezlivosťou stará usmievavá Dáška. Často s nimi tancuje, pláva, aj na ihrisku sa hráva.

UČITELIA

LEKTORI

AKTIVITY

KALENDÁR

LEKTORI

DOPLNKOVÉ VZDELÁVANIE

MONIKA MARUNIAKOVÁ

LEKTOR PLÁVANIA

Svoje profesionálne skúsenosti deťom odovzdáva pri plaveckých výcvikoch pani učiteľka Monika. A vždy sa nájde aj trochu času na vyvádzanie!

MGR. TATIANA ZÚRIKOVÁ

LEKTOR CUDZÍCH JAZYKOV

Keď sa hovorí po anglicky, alebo keď škôlkou znie spev detí v ruštine, vtedy je hodina cudzích jazykov s pani učiteľkou Tatianou.

FÁBER DANCE SCHOOL

LEKTOR TANCA

Každý UTOROK od 15:00 do 16:00 hod v našej MŠ :)

adresa