NAŠI UČITELIA

STABILNÝ UČITEĽSKÝ ZBOR

CELODENNÁ VÝUKA

PaedDr. ANEŽKA SLANČÍKOVÁ

S pani riaditeľkou deti a predškoláci spoznávajú hravou formou vlastnosti a princípy veľkého sveta okolo nás. Kreativitu si spolu rozvíjajú v keramickej dielni a pri maľovaní.

MGR. INGRIDA WEISOVÁ

BC. EVA KLUČÁROVÁ

ING. LENKA HRMOVÁ

Drobčekovia s pani učiteľkou Lenkou vymýšľajú zaujímavé nové hry, kúzla aj pokusy. Každé popoludnie spolu spoznávajú fungovanie sveta okolo nás, ale aj usilovne cvičia.

BC. LUCIA KERNÁČOVÁ

Starostlivosťo Mrňúskov každý deň s úsmevom zvláda aj Lucka. Deti sa s ňou radi hrajú, čítajú si aj skladajú.

MGR. LINDA PITTNEROVÁ

NORA GREGUSSOVÁ

MGR. MARGARÉTA LENDVORSKÁ

Pani učiteľka Gréta každé ráno víta všetkých Drobčekov. Otvára im dvere do sveta poznania, hier a rozprávok.

DÁŠA RUDINSKÁ

O najmenších Mrňúskov sa s láskou a trpezlivosťou stará usmievavá Dáška. Často s nimi tancuje, pláva, aj na ihrisku sa hráva.

UČITELIA

LEKTORI

AKTIVITY

KALENDÁR

LEKTORI

DOPLNKOVÉ VZDELÁVANIE

MONIKA MARUNIAKOVÁ

LEKTOR PLÁVANIA

Svoje profesionálne skúsenosti deťom odovzdáva pri plaveckých výcvikoch pani učiteľka Monika. A vždy sa nájde aj trochu času na vyvádzanie!

adresa

Materská škola Guliver