TITLE

DESCRIPTION

DEŇ MATIEK

Predškoláci, Veľkáči, Malkáči, Drobčekovia

NÁŠ KALENDÁR

NEPREMEŠKAJTE PRIPRAVOVANÉ AKCIE!

22
Júl

PRÁZDNINY V SMŠ GULIVER

EP a SMŠ Guliver
do 09.08.2024
22.07.2024

V zmysle § 150a školského zákona bude počas letných prázdnin prerušená prevádzka Súkromnej materskej školy Guliver a Súkromných jaslí Guliver v období od 22.07. – 09.08.2024 z dôvodov potreby dôkladného čistenia priestorov zariadení, dezinfekcie prostredia a hračiek, ako aj čerpania dovolenky zamestnancov. Prajeme všetkým nádherné letné prázdniny, plné krásnych zážitkov... :) Na naše „Guliverčatá“ sa budeme tešiť v pondelok 12.08.2024.

15
Júl

ZA PIRÁTSKYM POKLADOM

EP a SMŠ Guliver
Pondelok - Piatok
15.07.2024

V tomto táborovom týždni sa celá škôlka Guliver premení na pirátsku loď plnú nebezpečných pirátov hľadajúcich vzácny poklad. Vlastnoručne vyrobené pirátske čiapky, pásky cez oko, háky, meče, pirátske oblečenie a ba aj pirátska hymna budú tento týždeň samozrejmosťou.

7
Júl

LETOM SVETOM

SMŠ Guliver
Pondelok - Piatok
07.07.2024

Spolu s Guliverom sa vyberieme spoznávať krásy celého sveta. Navštívime krajiny ako Mexiko, Ameriku, Japonsko, Francúzsko, Slovensko a Arktídu. Dozvieme sa plno zaujímavostí a kto vie, možno budeme musieť zdolávať veľmi ťažké úlohy, ale my to určite zvládneme. Preto sa obleč za kohokoľvek a príď.

8
Júl

NA KRÁĽOVSKOM DVORE

EP Guliver
Pondelok-Piatok
08.07.2023

V tento druhý, letný júlový týždeň, sa naše elokované pracovisko súkromnej materskej škôlky Guliver, premení na kráľovský dvor. Z dievčat budú krásne princezné a z chlapcov zas urodzení princovia, či udatní rytieri. Čaká nás rozprávkový týždeň plný hier a zábavy.

1
Júl

INDIÁNSKE PIERKO

EP a SMŠ Guliver
Pondelok - Štvrtok
01.07.2024

Indiánsky týždeň vtiahne všetkých Guliverákov do kmeňa Apačov a náčelník kmeňa nás všetkých prevedie prostredníctvom indiánskych príbehov, spevov a tanca do sveta Divokého západu. Spevom vlastnej indiánskej hymny sa presunieme do prérií, vyrobíme si indiánske čelenky a odevy, zatancujeme indiánsky tanec okolo ohňa, zapálime fajku mieru a postavíme aj indiánske típí. Zažijeme naozaj veľa indiánskych dobrodružstiev..

28
Jún

ROZLÚČKA S PREDŠKOLÁKMI

EP Guliver
Piatok
28.06.2024

Po roku je tu zas tá smutno-krásna chvíľa, kedy musíme ďalších Guliverákov - predškolákov, odprevadiť z nášho sveta škôlkarov do sveta školákov. Rozlúčime sa s nimi so slzou v oku, ale aj úsmevom na tvári. Budete nám chýbať naši malí - veľkí... Tak nech sa vám v škole darí. A nezabudnite na nás...

20
Jún

NOCOVKA S GULIVEROM

EP Guliver
Štvrtok-Piatok
20.06.2024

Skvelá partia predškolákov strávi noc v škôlke zo štvrtka na piatok. Bude to čas plný radosti, smiechu a zábavy. Guliver predškolákov vtiahne do doby ľadovej. Stanú sa z nich výskumníci ale lovci. Za odmenu nás bude čakať pizza a spravíme si obrovské gulikino s mamutom Mannym, leňochodom Sidom a tigrom Diegom. Veeeeľmi sa tešíme.

20
Jún

DETSKÝ HUBERT VO SV. ANTONE

Svätý Anton
Štvrtok
20.06.2024

V tento deň sa Guliveráci vyberú na výlet do Sv. Antona, kde sa zoznámia so sokoliarstvom, prezrú si poľovnícku expozíciu, vystúpenie kynológov, vypočujú si rôzne hlasy zveri a vtákov, nakŕmia medveďa, naučia sa ako spolu žijú rastliny a zvieratá, kto nosí rohy a kto parohy a plno iných zaujímavostí.

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk