Pre mamku

Predškoláci, Malkáči

DARČEK PRE MAMIČKU

To, že „cesta“ výroby darčeka pre mamičku nebola vôbec jednoduchá sa presvedčili aj naši predškoláci. Púpavu zbierali aj počas korčuliarskeho výcviku vo Zvolene či návštevy Tropical World ZOO v Sielnici. Kvety sušili na čaj ale aj varili na púpavový sirup. Pridaním prísad a opätovným varením sa im podarilo uvariť vynikajúci sirup na ktorom si pochutili aj počas vystúpenia pre mamičky.

Tak ako tmavú noc rozjasní hviezdička, rozjasní u nás deň s úsmevom mamička.

Máj lásky čas, čas lásky aj pre našu mamičku. Týždeň bol plný výroby darčekov, hlinených srdiečok, voňavých vrecúšok levandule, pohľadníc aj vrúcnych pozdravov pre naše mamičky.

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk