Čím budem, keď vyrastiem

Predškoláci, Drobčekovia

Čim budem keď vyrastiem?

Aj túto otázku si kládli predškoláci, keď sa rozprávali o tom, čo robia ich rodičia, starí rodičia. Remeslá sa opäť vracajú, môžu sa s nimi stretnúť na jarmokoch a o tých typických remeslách na Slovensku sa spoločne porozprávali a pozreli si, ako to voľakedy bolo. A čo všetko si vyskúšali, na koho sa „premenili“. Vyskúšali si byť umelcom, kuchárom, čašníkom so všetkým čo k tomu patrí, krajčírom či učiteľom.

Čím by chceli byť Drobčekovia?

Nuž, …. všeličím …

Najčastejšie ale tým, čím je ich mama, alebo ocko.

Preto milí rodičia, nikdy nezabúdajte na to, akým veľkým vzorom ste pre svoje deti vo všetkom čo robíte. V škôlke si vyskúšali aké by to bolo … byť pekárom, veterinárom, poštárom, rybárom, murárom, kuchárom, …

Najväčší úspech mal  pekár J

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk