Zima, zimička

Predškoláci, Malkáči, Drobčekovia

Pani zima svojim mrazivým počasím na nás nezabudla ani tento rok. Ale kde nechala sneh? Ako postavíme snehuliaka? Nevadí, predškoláci si s tým rýchlo a hravo poradili a snehuliakov si nakreslili. Dokonca sme sa zabavili na ľade.

Natriasa sa veľký mech, zase bude celá hora samý sneh. Čo môžeme cez zimu robiť? Ako sa musíme obliecť? Toto všetko sa Malkáči tento týždeň naučili. Nezabudli sme však ani na pokus s ľadom, čo myslíte, ktorý ľad sa roztopil najrýchlejšie?

Zima, zima tu je, sniežik poletuje…a keď nie vonku, tak v našej čarovnej škôlke áno. Ako inak by sme dokázali postaviť snehuliaka? A ako inak by sme sa mohli zahrať guľovačku?

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk