S Guliverom na svahu

Veľkáči, Drobčekovia

Hokej, krasokorčuľovanie či zjazdové lyžovanie- zimné športy, ktoré sú už nám Veľkáčom dobre známe. Oboznámili sme sa aj s tým, čo znamenajú olympijské kruhy a prečo má každý z nich iné farebné rozlíšenie. Ktorí športovci nás reprezentovali v jednotlivých športových disciplínach a tiež, koľko tréningov musia absolvovať všetci športovci, aby  raz dosiahli svoj vytúžený cieľ.

Ale zhodli sme sa na jednom, že každý šport, ktorý si vyberieme, by sme mali robiť hlavne pre  radosť a svoje zdravie…

 

Aj naši Drobčekovia si vyskúšali ,,lyžovanie“. A nielen to. Dôležitá je však aj príprava na sucho, a tak sme sa poriadne so zimnými športmi oboznámili. Zistili sme ako predchádzať zraneniam a aj ako zranenie ošetriť. A potom už hor sa športovať. No a za veľkú odvahu dostali od Gulivera aj zaslúženú medailu…

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk