Vianočný večierok

Veľkáči, Malkáči, Drobčekovia

Vianočná akadémia sa stala v predvianočnom období už tradíciou na škole Guliver a v tomto  čase nás spája do jednej veľkej guliveráckej rodiny. Predškoláci nám priniesli duchovné posolstvo muzikálom Betlehemská cesta. Najkrajším darom je čas strávený spolu. Sme veľmi vďační, že ste si ho našli milí rodičia, starí rodičia a prišli ste, aby ste svojou prítomnosťou umocnili túto vianočnú chvíľu.

Opäť je tu ten čarovný čas Vianoc keď sa všetci stretávame aby sme si pripomenuli spoločnú lásku a úctu. My sme si spomenuli aj na zvieratká v lese. Naši najmenší nám ukázali, že vždy dobro zvíťazí nad zlom. Zatancovali sme si s hviezdami, a dojal nás Vianočný príbeh v podaní Veľkáčov, ktorí nás zobrali do Betlehema. Zaspomínali sme aj na ľudové tradície od Kataríny do Vianoc a zanôtili si s Malkáčmi, ktorí sa vzápätí premenili na vianočnú pekáreň. Verte či nie zázraky sa dejú. Uvidíte sami, veď sú Vianoce

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk