Korčuliarsky výcvik

Predškoláci, Veľkáči

Už tradičný- každoročný krasokorčuliarsky výcvik, Veľkáči a Predškoláci absolvovali aj tento školský rok v mesiaci november. Pod vedením profesionálnych trénerov sa ich obavy a strach z korčuľovania  rýchlo rozplynuli a už druhý deň sa postavili na ľad s  ľahkosťou a istotou, že všetky prekážky hravo zvládnu.  Za ich usilovnosť a húževnatosť pri osvojovaní špeciálnych pohybových zručností –korčuľovania, ale aj prekonaných pádov, bez ktorých to na ľade nejde, ich na konci týždňa čakali odmeny, ktoré im prišiel odovzdať sám Guliver. Z ľadovej plochy odchádzali s vedomím, že sa vďaka snahe na sebe neustále pracovať, posunuli zas o krôčik vyššie…

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk