UČÍME SA

Veľkáči

Zavítala k nám nečakaná návšteva. Detektív Očko, ktorý hneď ale všetko zabudne. Našťastie si svoju cestu ktorou kráčal, označil špeciálnymi značkami. Dokonca Veľkáčom rozdal zázračné ďalekohľady, vďaka ktorým vedeli, ľahšie nájsť cestu k nevyriešeným úlohám.

Pátrali spoločne, kadiaľ šiel, čo videl a zažil. Vyriešili záhady pomiešaných písmen, tiež mu pomohli so stavbou pyramíd podľa zadania a rozlúštili záhadu pyramídy s najväčším počtom kociek bez počítania. Pomohli tiež detektívovi k tomu, aby si spomenul na mená svojich 4 bratov.

V závere za odmenu, vytiahol z čarovného žabkového ruksaku medaile, ktorými nás obdaroval. Ďakujeme za návštevu Detektív Očko a veríme, že si raz spomenieš na cestu do našej SMŠ a prídeš opäť aj so svojimi bratmi.

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk