Guliveráci plávajú a saunujú

Predškoláci, Veľkáči, Malkáči

S Matúšom a Pavlovu je to vo vode naozaj poriadna zábava, naučili nás hrať vodné pólo. Ešte máme teda na čom trénovať, ale my predškoláci sme pre veľký gulibazén ako stvorení.

Čo sa to tu ligoce? To je voda a žblnkoce. Na vodu a Moniku sa naši Veľkáči vždy tešia. Okuliare nasadzujú a do vody sa ponáhľajú. Veď plávanie s Monikou je zábava, Veľkáči už vedia plávať, to je paráda.

Hrať schovávačku to je sranda, no ešte väčšia pod vodou! Daj si čiapku a okuliare na hlavu a poď sa s nami pozrieť do vody ako nám to skvele ide! A vieš čo ešte ? Otužujeme sa a saunujeme, veď po hre je to výborný relax.

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk