Naša škôlka sa premenila...

Veľkáči, Malkáči, Drobčekovia, Mrňúskovia

Prvý júlový týždeň sa naša škôlka premenila na pirátsku ľoď plnú pirátov hľadajúcich vzácny poklad. Plavili sme sa po mori, kde bolo plno nebezpečných morských mátoh, ktorým sa však nepodarilo nás poraziť. Spolu s kapitánom jednoočkom a Guliverom sa nám poklad podarilo vykopať.

Druhý júlový – Indiánsky týždeň nás vtiahol do sveta Apačov. Náčelník kmeňa Apač Guliver nás všetkých previedol prostredníctvom indiánskych príbehov, spevov a tanca do sveta Divokého západu. Indiánskym tancom okolo “ohňa” sme zapálili “fajku mieru” a postavili aj indiánske típí.

Tretí, zázračný týždeň, kde sa z našej škôlky stal čarovný hrad, sme sa my Guliveráci premenili na statočných rytierov a princov, ktorí chránili princezné pred nebezpečným drakom. Rytieri zdolávali plno prekážok a súbojov a princezné sa pripravovali na bál.

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk