Gulimpiáda

Veľkáči, Malkáči, Dobrčekovia, Mrňúskovia

V tretiu júnovú sobotu sa exteriér SZŠ Guliver premenil na olympijský areál, kde sa konal už IX. ročník Gulimpiády našej materskej školy Guliver. Po príhovore pani riaditeľky,  podujatie otvorili mažoretky so SZŠ Guliver, ktoré svojim rytmickým tancom navodili tú správnu atmosféru. Svoje sily si zmerali naši malí Guliveráci v športových súťažiach, ako hod kriketovou loptičkou, prekážkový beh, skok vo vreci či adrenalínovou disciplínou najmenších- jazdou vo fúriku. Deti súťažili s veľkým elánom a nasadením, neúnavne ich povzbudzovali rodičia a príbuzní. Všetci netrpezlivo očakávali vyhlásenie výsledkov, keď sa na stupienky víťazov postavili tí najúspešnejší z každej disciplíny. A že boli všetci Guliveráci úspešní, v závere boli odmenení za snahu v duchu hesla: „Nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa!“

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk