Na ceste si dávaj pozor!

Veľkáči

„Na ceste si dávaj pozor, cesta nie je park. Vždy sa pozri vpravo, vľavo a nie naopak. Už to vedia všetky deti, prečo je to tak…“

A to, aké pravidlá platia na ceste aj pre nás chodcov, či v roli cyklistov, aká výbava nám nesmie chýbať,  sme sa dozvedeli počas týždňa Dopravy. Skamarátili sme sa so semaforom- spoznali sme význam svetelnej signalizácie, aj po „zebre“  sme sa správne prechádzať naučili. Týždeň  Dopravy sme zavŕšili na dopravnom ihrisku v Hoplandii, kde sme si praktickou jazdou vyskúšali pravidlá správania sa v dopravných situáciách.  Stali sa z nás zodpovední chodci i jazdci, ktorí už vedia, čo sa na ceste smie a čo nie.

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk