POZDRAV PRE OCKOV

Mrňúskovia, Drobčekovia, Malkáči, Veľkáči

Otec – prvý muž, ktorý sa zapísal do nášho srdca.

 

Nikto nemôže poprieť skutočnosť, že atmosféru šťastnej rodiny dotvára aj otec. Otec ako symbol pevnosti a istoty, ktorý na svoje chlapské ramená ukladá všetky problémy a ťažkosti. Otec, ktorý dokáže vždy poradiť ale aj usmerniť.

 

A ako je to s Dňom ocov? Nuž, pre niekoho je to sviatok známy, pre iného menej. Pre nás Guliverákov je už samozrejmosťou, že tretia júnová nedeľa patrí vám, milí naši oteckovia. Za vašu starostlivosť, trpezlivosť, smiech, ochotu, oporu a mužský pohľad na veci sa vám chceme dnes zo srdca poďakovať a vaše srdiečko potešiť piesňou, ktorú sme venovali len a len vám.

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk