POTULKY PO SLOVENSKU

Veľkáči

Slovensko je naša vlasť, tu chceme bývať, tu chceme rásť.

Sú tu hory, rieky, dediny, nie je krajšej krajiny.

Tentokrát sme s Velkáčmi putovali krížom- krážom, horami- dolinami našim krásnym Slovenskom, prebádali sme najkrajšie miesta našej vlasti, virtuálne sme navštívili  hlavné mesto Slovenskej republiky, kde sme si zblízka posvietili  na Bratislavský hrad, SND  i iné významné miesta,ktorými nás Bratislava dokáže očariť. Spoločne sme si vytvorili hrad i slovenskú vlajku, namaľovali sme čičmanské vzory či spoznali modranskú keramiku. A tie najkrajšie miesta Slovenska sme preniesli aj na výkres, aby nám pripomínali, že hoci je Slovensko malé, skrýva v sebe nekonečné množstvo krásy a my, Slováci, máme byť načo hrdí.

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk