ČO PRINIESOL SEPTEMBER...

Drobčekovia

Naša prvá výprava za poznaním sa začala! S Guliverom sme nasadli do rakety, pripútali sa…. á štart! Páni! ÓÓÓbrovská výška! Bolo nám veselo. Toľko nových kamarátov sa všade zmestí, aj do jednej rakety a na jednu Guliplanétu (našu triedu :) ).

 

No, bezpečnejšie na ceste. Tak sme raketu vymenili za autobus. A šup do Hoplandie! Na dopravné ihrisko. Cez kopec, po ceste, cez mesto nádherné. Čo to sme sa dozvedeli, na baníkov sa zahrali i v bani poklad hľadali.

 

Z tejto dlhej cesty poriadne unavení, boli sme do postieľok zrelí. Aj to už vieme, že slnko nad nami svieti, je krásny deň,  A keď ho mesiac na oblohe vystrieda, bude opäť tma.

 

A potom… Prišla jeseň…

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk