GULIPLANÉTA

Drobčekovia

Tento rok sa naša trieda premenila na nezvyčajnú planétu – GULIPLANÉTU. Úžasná planéta skrývajúca množstvo tajomstiev, poznania, objavov, zážitkov, hier a zábavy. Malí, drobní ľudkovia – Drobčekovia sa spolu s Guliverom podujali na dlhúúúúú, náročnú cestu poznania do mnohých, neprebádaných miest svojej planéty – čísel, tvarov, farieb, rastlín, zvierat, ……. Cesta poznania im dá odpovede na nekonečné množstvo otázok a ukáže im, ak sa stať múdrejšími, zodpovednejšími, priateľskejšími k sebe samým, svojim blízkym i okoliu.

Tak si držme palce, dodajme si  odvahu a sily, aby sme  dokázali prekonávať prekážky, našli riešenie na každý rébus a prekonali samých seba!

„Guliraketa pripravená na odlet! Päť…, štyri… , tri…, dva…, jedna…, nula! Štar! Letíííííme!

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk