SPOZNÁVAME NAŠE TELO

- Malkáči

“Hlava, ramená, kolená, palce, oči, uši, ústa, nos.”

Všetko, čo si vidíme na tele, my už dávno poznáme, ale vieme, čo sa ukrýva v jeho vnútri? Tak to sme tentoraz zisťovali s našimi Guliverákmi. Rozprávali sme so o jednotlivých orgánoch, ktoré plnia určité funkcie v našom tele, rozhýbali sme všetky naše kosti tancom i spevom, učili sme sa ako sa správne treba starať o zúbky, aby sme ich mali zdravé a silné. A čo by to bolo za poznávanie nášho tela, kebyže si nepovieme aj o tom, ako sa dokáže zbavovať všetkého jedla, ktoré nám putuje do bruška. Pomocou pokusov Guliveráci pozorovali ako sa jednotlivé materiály rozpúšťajú vo vodnom prostredí a svoje predpoklady zaznamenávali a následne overovali. 

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk