APRÍL U MRŇÚSKOV

V jedno dopoludnie nám klopal na dvere jasličiek náš kamarát Guliver. Pozval nás do škôlkarskej učebne. Zvedaví a plní očakávania sme sa vybrali za ním. A čo sme tam my videli! Papagáje, korytnačku, slimáky a po zemi si tam skackal dokonca aj zajko. Naši starší kamaráti zo škôlky nám porozprávali ako sa o zvieratká doma starajú a dovolili nám niektoré aj pohladkať.

V priebehu mesiaca apríl sme vyskúšali triediť odpad, vyrábali sme mesačné kamene, spoznávali život v rybníku, sadli sme na raketu a leteli na mesiac. Po návrate na zem sme mravčekom a chrobákom domček postavili. A na koniec pre naše mamky srdiečka pripravili.

Pozrite sa na to, čo všetko sme tento mesiac zažili….

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk