KOĽKO LÁSKY SA ZMETÍ DO KRABICE OD TOPÁNOK?

Mrňúskovia, Drobčekovia, Malkáči, Veľkáči

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

Určite ste už počuli o celoslovenskej zbierke, do ktorej  sme sa aj my Guliveráci rozhodli zapojiť. Vyčariť úsmev nezištným činom, naučiť sa nielen dostávať ale aj DÁVAŤ, potešiť babičku a deduška v domove dôchodcov, ktorí nečakajú na Vianoce darček od nikoho. Ďakujeme naším milým rodičom, za veľké množstvo maličkostí, vďaka ktorím sme naplnili 50 darčekových krabíc.

Možno to bude jediný darček, ktorý tento rok dostanú, vložili sme do každej krabice aj kus srdca, práce svojich rúk a milý list, že na nich myslíme nielen v tento čas. 

Mimoriadna situácia ohľadom pandémie COVID-19 nám ich neumožnila odovzdať osobne do ich rúk a tak v rámci projektu sme krabičky odprevadili na cestu do Domova MÁRIE Banská Štiavnica a Senior parku Prenčov.

Veríme, že naše darčeky plné lásky vyčaria úsmev na nejednej tváry deduška a babičky. Prajeme im všetkým krásne vianočné sviatky a KOĽKO LÁSKY SA ZMETÍ DO JEDNEJ KRABICE OD TOPÁNOK? VERTE NÁM, VEĽMI VEĽA!

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk