Drobčekovia a knihy

Drobčekovia

Kamarátia sa spolu. A práve v mesiaci marci, ktorý je venovaný práve im sa knihám aj Drobčekovia viac venovali ako inokedy. Spoznali nové slová ako je ilustrátor, spisovateľ či leporelo. Vyrobili si vlastný papier recyklovaním starého, vlastný obal na knihu, porovnávali knihy či zisťovali podľa obrázkov o čom kniha je. Hľadali v nich písmená, „vlakom“ sa vybrali na nákup do kníhkupectva, na divadielko O Červenej čiapočke a Palculienke a nezabudli si ani zaspomínať na rozprávky v ktorých vystupuje dedko, zajac, medvedík či babka. O tom, že knihy ozaj majú radi nemožno pochybovať, veď každú voľnú chvíľu si ich z našej malej knižnice v triede vyberajú.

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk