SME VÝBORNÍ MALIARI

- Veľkáči

Zapojiť sa do výtvarnej súťaže je pre nás vždy výzva, ale nikdy ani chvíľku neváham a vždy niečo radi vytvoríme. Tentokrát mali diela našich šikovných guliveráčok – Adelky, Mii a Viktorky  úspech a my sme na ne nesmierne hrdí…

Adelka a Mia zapojili svoje diela do VII. ročníka výtvarnej súžaťe Ochranárik číslo tiesňového volania 112 a civilnej ochrany s témou “Záchranári na lúke, v lese v horskom teréne”.

Mia získala 1. miesto a Adelka 3. miesto v kategórii materských škôl. Ocenenie im odovzdali zamestnanci Okresného úradu Banská Štiavnica.

Viktorka získala 1. miesto v kategórii materské školy, za svoje umelecké dielo s témou “Polícia známa neznáma” zameranej na prácu policajného zboru. Diplom a cenu jej odovzdali  na vernisáži členovia Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Žiari nad Hronom, ktorí si pripravili aktívny program prezentácie štátnej polície a ich štvornohých pomocníkov.

Náhľad ich krásnych diel nájdete v našej fotogalérii. :)

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk