MOJI NAJMILŠÍ STARÍ RODIČIA

- Drobčekovia

Do mojej školy zavítala starká a starký! Veľmi sme sa tešili. Celé dopoludnie sme spolu prácou a zábavou strávili. Vedeli sme to už dávno, že medzi nás prídu.  Nič sme však nenechali na náhodu. Pripravili sme sa, ako sa na naozajstných škôlkárov patrí – program trénovali, darček vyrobili, kapusty nakúpili a všetko potrebné nachystali.

Každá voľná ruka pomáhala. Kapusta sa krájala, hachlovala, potom do súdka nakladala. Aj zeleninu bolo potrebné očistiť a na čalamádu ochutiť. Potom do téglikov natlačiť. Šalátik s jabĺčkom sme k obedu namiešali. Jednoducho MŇAM!

Zima môže prísť. Choroby nás neprekvapia, pretože takej kyslej kapuste plnej vitamínov sa nič nevyrovná. Teraz v teple tíško kvasí, štekliť vôňou bude naše nosy. JPríďte na koštovku! 

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk