TEKVIČKOVÉ POPOLUDNIE

- Mrňúsklovia, Drobčekovia, Malkáči, Veľkáči

Tento jesenný deň bol v skutku ideálny, stvorený na vyrezávanie tekvíc rôznych veľkostí a  tvarov. Aj počasie nám prialo, pohostenie nesklamalo, atmosféra priateľská!

Všetci usilovne pracovali, dlabali, rezali, maľovali, lepili….., zvolené techniky iba podčiarkli nekonečnú fantáziu našich detí, rodičov i starých rodičov.  Každý priložil ruku k dielu. A výsledok? Bolo sa na čo pozerať! Veď posúďte sami.

Originálne svetlonosy zdobia našu materskú školu a veríme, že túto „guliverácku tradíciu“ zachováme po ďalšie roky. Pretože aj toto patrí k nádhernému, farebnému, jesennému času stráveného v kruhu priateľov a rodiny.

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk