GULIVER A JEHO KAMARÁTI

- Drobčekovia

My sme noví Guliverovi kamaráti! A on je zase náš nový kamarát. Jednoducho, je to tak. Guliver je náš veľký kamarát. Všade bol, všetko vie a všetci ho majú radi. Tešíme sa s ním na každý deň spoločne prežitý v škôlke. Pomáha nám spoznávať svet, drží nás za ruku a vedie naše kroky správnym smerom. Nikdy sa na nás nehnevá, vždy je veselý a usmiaty, stále sa s nami hrá. Je naozajstný kamarát. A preto už žiadne slzy, ale hor’ sa do ďalšieho dobrodružstva!

Svet je v skutku nádherný! Precestovali sme ho s našim vláčikom Guliveráčikom krížom-krážom. Cez moria sme sa plavili loďou, lietadlom sme preleteli ponad oceán a vlak sme vymenili za autobus. Naše nádherné mesto Štiavnicu navštívili a lepšie spoznali jej zvyky a tradície. To bola jazda! 

No pozor, kamaráti! Na ceste nie sme nikdy sami! Dodržiavať pravidlá musí každý! Pamätajte si: červená znamená stoj, oranžová – priprav sa a zelená – môžeš ísť.

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk