ZA PIRÁTSKYM POKLADOM

- Veľkáči, Malkáči, Drobčekovia, Mrňúskovia

Piráti a pirátky hor sa na palubu! Čaká nás dobrodružstvo, ktoré vyžaduje odvahu, silu a priateľstvo.

Pirátske pokriky sa niesli celou našou škôlkou. Naši guliveráci plnili disciplíny od výmyslu sveta. Museli prejsť nebezpečným rozbúreným morom, v ktorom číhali hladné žraloky, vyloviť rybky z vody, premôcť hladného piráta, hodiť pár kruhov na háky a šable, premôcť nepriateľa v hádzaní bômb na plechovky a vo fúkaním vzduchu do lodiek, aby sa rýchlejšie plavili po mori. A na záver to najlepšie – POKLAD!!! Guliveráci sa ničoho nezľakli a s plným nasadením sa vrhli do pieskoviska s lopatkami a s plnou vášňou hľadali zakopaný poklad strateného piráta. Zaslúžená odmena stála za to .

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk