NOCOVKA S GULIVEROM

- Veľkáči

Veľkáči 2019 sme super partia. A veľmi odvážna. Predstavte si, že sme sa vôbec nebáli ostať v škôlke cez noc. Úsmev nám z tváre neschádzal, slzičky boli len od smiechu. Vytvorili sme si na pamiatku obrázky, pre pani učiteľky tričká s otlačkami dlaní. Pod horúcim slnkom sme si užili rôzne zábavné, športové hry a súťaže aj s osviežujúcou vodou. Hladné brušká sme naplnili chutnou večerou na čerstvom vzduchu. Všetko sme si upratali a dobre si zatancovali. Po zotmení to bolo najnapínavejšie. Sami, v úplnej tme, sme len s pomocou lampášov a mapy putovali po stanovištiach v okolí škôlky  a plnili rôzne úlohy, až kým sme sa nedostali ku vládcovi noci. Ten nám zadal poslednú úlohu, ktorú sme úplne všetci zvládli a bezpečne sa vrátili do škôlky. Osprchovaní, voňaví a spokojní sme sa rýchlo uložili do postieľok a putovali do krajiny snov. Ale to sme netušili, čo sa v škôlke v noci deje. Predstavte si, naše zvieratká v noci ožívajú. Videli sme fotky ako dôkaz. Sú rovnakí beťári ako my. Prebudili sme sa do krásneho slnečného dňa, ktorý bol pre našu partiu posledný spoločný.

Milá škôlka Guliver, ďakujeme za krásne roky plné zábavy, získavania vedomostí a zážitkov. Tešíme sa na pokračovanie našich dobrodružstiev vo veľkej škole.

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk