SAFARI

- Drobčekovia

Veslujeme, veslujeme, do Afriky cestujeme. Loďou, autom, vlakom, lietadlom…. V Afrike žijú všakovaké zvieratá – slon, lev, žirafa, zebra, tiger, opica, …. Nakoniec, cestou okolo sveta sme spoznávali život rôznych exotických zvierat – anakondy, klokana, veľryby i tuleňa. No najlepšie nám aj tak bolo tam, kde bolo slnko pálilo, piesok vial do očí a kde sme počúvali čudesné zvuky divej prírody.

Povieme Vám, niektoré zvieratá to v živote nemajú ľahké. Napríklad taký slon – čo všetko dokáže svojím chobotom! Anakonda celý deň iba leží na bruchu a lezie hóóóre – dóóóle. Zato taký klokan, ten má výdrž – skáče neustále a vo svojom vaku nesie vzácny náklad. A opice? Tie sa majú! Skášu, lezú, chodia, hojdajú sa na stromoch, celý deň sa iba hrajú. Taký život by sme brali! A čo vy kamaráti? Na aké zviera by ste sa premeniť chceli? 

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk