TAM, KDE SA CÍTIME DOBRE

- Drobčekovia

MOJA RODINA

Mamka, ocko! Viem, vy ste moja rodina! Viem, kto s nami v dome býva. Všetci tí, ktorých mám najradšej na svete – predsa vás, sestru, brata, babku i dedka. Vďaka zato, že vás mám, s láskou vám bozk posielam.

SLOVENSKO

Kto rád cestuje? Nové miesta spoznáva? Aj my, Drobčekovia! Z Košíc do Bratislavy sme na lietadle leteli a prezidenta na Bratislavskom hrade navštívili, loďou sme sa po Dunaji plavili a vlakom „Ančou“ sa späť do materskej škôlky Guliver vrátili. Celý týždeň sme po Slovensku cestovali, našu vlasť spoznávali – vlajku vo vetre plápolať videli, štátny znak si nakreslili i slovenskú hymnu si zaspievali.

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk