DEŇ MLIEKA

- Mrňúskovia, Drobčekovia, Malkáči, Veľkáči

Tento deň to nebolo také jednoduché, iba vybehnúť po schodoch a šup do triedy! Prekvapenie nás čakalo hneď po vstupe do škôlky. Našou vstupenkou „na poschodie“ bolo zodpovedanie kvízových otázok, samozrejme o mlieku, čo nebolo vždy celkom jednoduché. Aj ponamáhať svoje hlavičky a zapnúť všetky mozgové závity sme museli. Potom sme si bielym nápojom na zdravie pripili a tešili sa na pripravené aktivity s našim pani učiteľkami.

Naše chuťové poháriky dostali zabrať. Koštovali sme všakovaté dobroty a výrobky z mlieka, mixovali koktaily s ovocím, i ochutnali náhradu tohto zázračného nápoja. Pretože už vieme, že nie všetkým je dopriate piť túto lahodnú pochutinu bez obmedzenia. Vieme toho óóóveľa viac! Čo obsahuje, odkiaľ ho získavame, prečo ho máme piť…..

Pozrite! „Biele fúziky“ sú dôkazom, že nám mlieko naozaj chutí!

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk