ČAROVNÉ MIESTO – KNIŽNICA

- Drobčekovia, Malkáči, Veľkáči

Veľmi sme sa tešili. Horeli sme netrpezlivosťou a nedočkavosťou! Kde je to čarovné miesto? Čo vzácne ukrýva? Vari niečo neskutočné, zázračné?

A naozaj. Ukrývalo vzácny poklad – KNIHY! Óóóbrovské množstvo kníh. Veľké, malé, obrázkové, písmenkové, ale hlavne rozprávkové. Knihy pre nás, pre deti. Čakali na nás. Tichučko ležali na policiach jedna vedľa druhej. Plné krásnych, nezabudnuteľných príbehov, ktoré navždy zostanú v našich detských dušičkách, s ktorými sa spája naše detstvo. A keďže ešte rastieme, rozprávky nás budú stále sprevádzať a ovplyvňovať. Ďakujem tým, ktorí tieto vzácne poklady uchovávajú a ďakujeme tým, ktorí nám ich čítajú.

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk