MRŇÚSKOVIA PLÁVAJÚ

Plávanie nás baví

Plávanie nás baví. Keď sa zvítame s vodičkou, kopeme nohami do vody z okraja bazéna ako najsilnejšie vládzeme. Čaká nás krátka sprcha z krhličky a potom dostaneme za odmenu penové obrázky, ktoré s radosťou lepíme na stenu oproti nám. Samozrejme najprv musíme skočiť do vody, a potom rýýýýchlo plávať lebo každý chce byť prvý. Niekoľkokrát to zopakujeme a hneď máme krásne vyzdobený bazén. Za odmenu nás odvezie vláčik a z neho šup pod vodu. Cez koleso najprv fúkame do vody na hladine a potom pod hladinou. Ide nám to super. A nakoniec si zaskáčeme do vody s rozbehom a to je tá najväčšia zábava …ani z vody sa nám nechce von

Sme zvedaví, čo si pre nás naša lektorka Monika pripraví nabudúce…

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk