3. REPREZENTAČNÝ PLES GULIVER

09.02.2019

Chceli by sme vyjadriť poďakovanie všetkým, ktorí sa rozhodli prijať pozvanie na 3. reprezentačný ples Súkromnej materskej školy Guliver. Magická atmosféra, skvelé jedlo, úžasný moderátor Michal Hudák, výborná hudba – Stay Tuned, Jánošík… Toto všetko spolu vyčarilo z tohoto plesu výnimočný večer, plný skvelej zábavy, ktorý nenechal nikoho sedieť a s ľahkosťou sme ho pretancovali až do rána bieleho. Radi sme strávili tento večer v spoločnosti príjemných ľudí a už teraz sa tešíme, že opäť prijmete pozvanie na 4. reprezentačný ples Guliver, ktorý pre Vás už teraz pripravujeme…  :)

 

Info: Hostia Plesu Guliver 2019, môžu požiadať o zaslanie kompletnej fotogalérie a to prostredníctvom našej mailovej adresy: guliver@tidly.sk

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk