VIANOCE PRE ZVIERATKÁ

- Malkáči a Veľkáči

Pani Zima vládu nad krajinou prebrala, všetko bielym snehom prikryla. Sneh sa sype, vietor hudie, čo len so zvieratkami bude? Nebojte sa, nezhyniete kamaráti, my vám pomôžeme radi. Pripravili sme chlebíky, jabĺčka i mrkvičky, slnečnicové semienka i kukuričky. Stromčeky sme v parku pri kaštieli ozdobili, aby sa vaše brušká naplnili. Senom sme kŕmidlo vystlali, do búdok dobroty nasypali. Nakŕmili sme aj rybky v jazierku, nech majú aj ony radosť preveľkú. Veď je tu čas Vianoc, čas radosti, lásky, pomoci a hojnosti. Ďakujeme ujom, tetám z kaštieľa, že aj na nás chutná hostina čakala. Starajme sa o zvieratká, kamaráti, všetko dobro sa nám vráti. Na jar vtáčky na kríčku, nám zapievajú pesničku.

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk