DETSKÉ DNI SV. HUBERTA

Plní očakávania a nadšenia sme sa s batôžkami na chrbtoch vybrali do malebnej záhrady Antolského kaštieľa. Sprevádzaní nadšencami a priaznivcami prírody sme kráčali od stanovišťa k stanovišťu a zo zatajeným dychom spoznávali čaro prírody – záhadné zvuky lesných zvierat a vtákov, život dravcov, ich spôsob obživy, ….. . Odmenou za našu trpezlivosť bolo úžasné plachtenie sokolov a orlov nad našimi hlavami.

S lesnými trubačmi sme si zmerali sily v spievaní a trúbení na lesných rohoch, pre vtáčiky sme vyrobilii drevené krmítko a so živým darom „stromčekom“, sme sa unavení a „uchodení“ vrátili späť do našej materskej škôlky.

„LESU ZDAR“. :)

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk