DEŇ BEHU

Beh je najrozšírenejšia a najobľúbenejšia športová aktivita. Spolu s chôdzou patrí k najprirodzenejšiemu pohybu človeka. Nemusíme sa učiť žiadnu zložitú techniku ani choreografiu. Zlepšuje spánok a imunitu voči chorobám, zrýchľuje a podporuje využívanie pľúc. Posilňuje kosti, zlepšuje koordináciu, pevnosť a stabilitu. Zvyšuje schopnosť sústredenia sa a posilňuje srdce. Udržiava a zlepšuje celkový zdravotný stav. A hlavne – deti beh milujú! Práve preto sme v našej príprave na letnú Gulimpiádu pokračovali behom na štadióne. Počasie nám prialo, nálada bola výborná, na tvárach sme mali aj počas behu úsmev a radosť. Každý bežec bol odmenený medailou a hlavne hrdosťou na prekonanie seba samého. Veď zabehnúť 400, 600, 800 alebo až 1000 metrov je veľký úspech. Mamičky, ockovia, poďte si to s nami niekedy vyskúšať. :)

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk