ROPRÁVKOVÝ DEŇ S ANDERSENOM

Rozprávočka veselá, smutno by nám bolo, keby teba na svete vôbec nebolo. Cez rozprávku sa prenesieme do ďalekej krajiny, každý z nás v nej princom, kráľom

Naša škôlka sa premenila na rozprávkovú knihu. Uplakaný spisovateľ smútil nad tým, že deti nečítajú rozprávky a on nemá komu písať. Tak my Guliveráci sme ho presvedčili, že poznáme veľa rozprávok a nielen to! Ukázali sme, že vieme vytvoriť aj ilustráciu k rozprávke, ba dokonca vieme čo ilustrácia je. Zažili sme toho mnoho.  Naučili sme sa pesničku, napiekli koláč pre starú mamu, pomohli sme horárovi s hľadaním vlka….a hlavne, zachránili rozprávku. Ďakujeme vám, že nám čítate a ešte dlho budete. :)

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk