“ČÍM BUDEM, KEĎ VYRASTIEM?”

- Veľkáči

Čím budem, keď vyrastiem? 

Tažké rozhodnutie! Preto sme sa vydali v našom meste a zisťovali, čím by sme  mohli byť keď vyrastieme. 

Vo firme Winer, sme videli cestu ako od bavlníka, cez nitku, grafický návrh až po výsledok ktorý máme na nôžkach vzniká veselá ponožka. Pomohli sme prevrátiť 200 ponožiek a boli sme poriadne unavení. A to nám teta prezradila, že každý deň sa u nich takto narodí 3200 ponožiek. Odtiaľ sme navštívili hasičov. To bol super zážitok. Parádne autá, šmýkanie sa na tyči, cvičenie. To je náš sen! Ale pozor! Obliecť sa do 1 minúty, tak to sme všetci spozorneli. Budeme to pilne cvičiť v našej škôlke. Vo firme Mirador sme jedným očkom nazreli na výrobu okien z voňavého dreva. Obsluhovať takéto obrovské stroje, to nie je len tak. Presunuli sme sa do lekárne a zubnej ambulancie. To už je vážna vec! Vedieť vybrať správny liek a ošetriť zúbky nie je sranda. 

Unavení ale naplnení zážitkami sme sa vrátili do našej škôlky. A už len sa dobre učiť a rozmýšľať: ” Čim budem, keď vyrastiem?” 

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk