V ROZPRÁVKOVOM BUFETE

Milý pánko čo nás pozval do rozprávkového bufetu splnil všetko čo sľúbil. Spieval s nami pesničky, rozprával nám rozprávky a na záver sme naozaj aj tancovali. Počítali sme spolu bodky na chrbte lienky sedembodkovanej, najprv po anglicky, potom po rusky. Spievali sme o netopierovi „Ako lieta v tme a pritom nenarazí?“, „Ako spáva?“ … o húsenici Klotilde, ktorá zaspala a zmenila sa na kuklu. „A keď tá kukla pukla, hádajte čo z nej vyletelo? … Vystúpenie uzatvorila pesnička o ježkovi, ktorý nemá rád jablká ani hrušky, pretože je hmyzožravý. Krásne sme sa zabavili, niečo sme si zopakovali aj nové informácie sme sa dozvedeli a hlavne … super sme si zatancovali.

adresa

Materská škola Guliver
Poľovnícka 3/B
969 01 Banská Štiavnica

telefónne číslo

(00) +421 911 638 349

e-mail

guliver@tidly.sk